Rozrusznik TMS9

Rozrusznik TMS9

Oferujemy rozruszniki tyrystorowe (soft starter) serii TMS9 produkcji firmy TOSHIBA. Stosowanie rozruszników pozwala na łagodny start silników klatkowych, pozbawiony udarów mechanicznych i wysokich prądów rozruchowych występujących podczas rozruchu silnika bezpośrednio podłączonego do sieci. Rozruszniki TMS9 wyposażone są w sterowanie mikroprocesorowe, kontrolę prądu wyjściowego i układ sterowania stycznikiem obejściowym. Rozruch/zatrzymanie silnika realizowany jest na drodze płynnego zwiększania/zmniejszania napięcia w zadanym czasie przy jednoczesnym nadrzędnym ograniczaniu prądu. 

Dzięki temu w większości zastosowań udaje się ograniczyć prąd rozruchu do wartości około 2,5In silnika. Rozruszniki TMS9 produkowane są w zakresie mocy od 18,5 do 850kW (możliwe jest podłączenie silnika większej mocy w układzie 6-cio przewodowym).

Rozrusznik TMC7

Rozrusznik TMC7

Oferujemy rozruszniki tyrystorowe (soft starter) serii TMC7 produkcji firmy TOSHIBA. Stosowanie rozruszników pozwala na łagodny start silników klatkowych, pozbawiony udarów mechanicznych i wysokich prądów rozruchowych, występujących podczas rozruchu silnika bezpośrednio podłączonego do sieci. Rozruszniki TMC7 wyposażone są w sterowanie analogowe, kontrolę prądu wyjściowego i stycznik obejściowy. Rozruch/zatrzymanie silnika realizowany jest na drodze płynnego zwiększania/zmniejszania napięcia w zadanym czasie przy jednoczesnym nadrzędnym ograniczaniu prądu.

Dzięki temu w większości zastosowań udaje się ograniczyć prąd rozruchu do wartości około 2,5In silnika. Rozruszniki TMC7 produkowane są w zakresie mocy do 110kW.

Invertim Bis S.C
Biuro Techniczno – Handlowe
Zobacz na mapie →

Ul. Mrówcza 212
04-687 Warszawa
tel. 22 812 47 06
tel/ fax 22 812 08 78

Na ten adres prosimy kierować wszystkie przesyłki.

Siedziba firmy:
Invertim Bis S.C.
Zenon Żywno, Paweł Żywno
Zobacz na mapie →

Ul. Żwanowiecka 44b
04-849 Warszawa
NIP: 952-17-78-103
fax. 22 612 69 79